Kontakty

Gymnázium Dr. Karla Polesného

Znojmo

 

e-mail:

bayerovi@gmail.com

Bayerová KSČMMůj region

Můj region

Jako patronka akce jsem byla u zahájení výstavy dětských kreseb

Jako patronka akce jsem byla u zahájení výstavy dětských kreseb (1.6.2010) Přítomna byla i ministryně životního prostředí

Hostem sobotní (24.4.2010) vernisáže nejlepších prací výtvarné soutěže Příroda kolem nás na vranovském zámku se stala ministryně životního prostředí Rut Bízková (čtvrtá zleva). Prohlídka dětských kreseb se stala příjemným zpestřením jejího pracovního dne.

 Jak sdělil redakci náměstek ředitele Správy Národního parku Podyjí Michal Císař, byla ministryně v Podyjí na víkendovém výjezdním zasedání odborníků ze sekce ekonomiky a politiky životního prostředí ministerstva. Zahájení jednodenní výstavy pod širým nebem na druhém nádvoří zámku se zúčastnila i patronka letošního jubilejního 10. ročníku soutěže senátorka Marta Bayerová (druhá zleva) a starosta Vranova nad Dyjí Lubomír Vedra (třetí zleva). Do soutěže se letos přihlásilo 134 škol z celé republiky, které zaslaly celkem 1 342 kreseb.  

Na snímku hovoří náměstek ministerstva Tomáš Rothröckl (druhý zprava). Za pořadatele byli na výstavě ředitel Správy Národního parku Podyjí Petr Vančura (první vpravo) a pracovnice Domu dětí a mládeže Šumná Dagmar Větříčková (první vlevo). V kulturním programu vystoupil folklórní soubor Dyjavánek. Ministryně poté odjela na prohlídku zříceniny Nového Hrádku u Lukova. Rut Bízková byla jmenována do funkce ministryně dne 15. dubna letošního roku, kdy nahradila dosavadního ministra Jakuba Šebestu.

 

Zdroj: Znojemský týden č. 18/2010

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena