Kontakty

Gymnázium Dr. Karla Polesného

Znojmo

 

e-mail:

bayerovi@gmail.com

Bayerová KSČMMůj regionČlánky v tisku

Články v tisku

Volby do Senátu

(30.6.2014)

Vážení spoluobčané a čtenáři Znojemského týdne. S tímto týdeníkem spolupracuji již více jak deset let. Každé pondělí si můžete přečíst, co je nového v politice, ale i ve městě Znojmě. Naše spolupráce je velmi korektní a je založena na vzájemné důvěře. Proto některé informace poskytuji výhradně Znojemskému týdnu. Zásadně a dlouhodobě nekomunikuji s týdeníkem Znojemsko. S panem Mrvou (nomen omen) jsem se pět let soudila se střídavými výsledky, až jsem psychicky nevydržela a rozhodla se vše zaplatit a soud ukončit. Jenže pan Mrva si nyní myslí, že si může vše dovolit a „kope“ do mne jak o život. Je to ubohá strategie, kterou pouze dokazuje svoji omezenost. Když napíše o Vietnamské delegaci měsíc později, než vietnamský velvyslanec Znojmo navštívil v mé režii, je to silně neprofesní. Článek i foto vyšlo opět ve Znojemském týdnu ve velkém předstihu.

V sobotu 28. 6. 2014 se konalo řádné jednání Ústředního výboru KSČM. Na tomto zasedání jsem byla již po druhé potvrzena jako jediná kandidátka do Senátu za volební obvod č. 54 – Znojmo.

Své kandidáty již představily i ostatní strany. Musím uznat, že protikandidátů z jiných stran  si vážím. Jak MUDr. Karla Podzimka, tak ředitele soukromé vysoké školy Ing. Pavla Štohla. Bude to důstojný souboj a věřím, že vyhraje ten nejlepší.

Vážení čtenáři, nastává doba dovolených, doba prázdnin. Přeji vám všem příjemný odpočinek a trochu relaxace od běžných denních povinností.

 

 

 

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena