Kontakty

Gymnázium Dr. Karla Polesného

Znojmo

 

e-mail:

bayerovi@gmail.com

Bayerová KSČMMůj regionČlánky v tisku

Články v tisku

Máme po volbách

(12.10.2014)

Vážení čtenáři, již dnes večer máme k dispozici výsledky komunálních a senátních voleb v našem okrese. Zřejmě již budete mít výsledky od sobotního večera, přesto zopakuji, že vítězem je šéf soukromé vysoké školy Pavel Štohl, který kandidoval jako nezávislý kandidát (dřív kandidát za ODS) nyní za ČSSD. Za ním na druhém místě byl zvolen Jiří Němec za KDU - ČSL a na místě třetím Karel Podzimek za ODS.

Na čtvrtém místě jsem se ocitla já za KSČM, pak Petr Firbas za ANO, Vladimír Železný, na předposledním místě nezávislý kandidát KSČM Petr Krátký a po něm ještě Petr Michek....

Kdyby znojemští komunisté pod vedením předsedy OV KSČM Vlašína respektovali usnesení ÚV KSČM, mohli by postoupit do druhého kola. Ale osobní ambice a osobní nenávist některých znojemských členů dovedla stranu do těchto konců. Bohužel ani nejvyšší vedení strany se nepokusilo napravit celou záležitost. Takže Vlašín, Hekrle, Krátký připravili KSČM na dalších šest let o téměř milionový roční příspěvek a další finanční podporu a o volební obvod. Takže již nemáme dva senátory, ale pouze jednoho. A to vlastní vinou. Chtěla bych vidět, jak to straně vynahradí. Vím, že existují určité předvolební dohody a pro tyto lidi jsou jejich osobní posty důležitější než prospěch celé strany.

Všem voličům, kteří dali podporu našemu sdružení  a mně osobně z celého srdce děkuji. Věřím, že jim ti, které si lidé vybrali, budou pomáhat tak obětavě jako my. U mne najdou vždy dveře otevřené.

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena