Kontakty

Gymnázium Dr. Karla Polesného

Znojmo

 

e-mail:

bayerovi@gmail.com

Bayerová KSČMMůj regionČlánky v tisku

Články v tisku

Něco končí a něco nového začíná

(2.11.2014)

Vážení čtenáři, vždy v pondělí jsem vás 12 let pravidelně informovala o dění v Parlamentu ČR a Městském zastupitelstvu Znojma. Přestože jsem v těchto volbách nebyla zvolena, budu se i nadále vyjadřovat k „horkým tématům“. Nebude to možná pravidelně, ale vždy, když bude potřeba. Děkuji Znojemskému týdnu za možnost vyjádřit svůj názor bez cenzury a odporujících komentářů.  Je mi moc líto, že již mezi námi není jeho zakladatel pan Zbyšek Dřevojan, se kterým jsme se na spolupráci domlouvali a navzájem se podporovali.  Jsem  občanka města Znojma a mám do našeho života ve Znojmě co říct. Za 33 let práce na znojemské radnici mám zkušenosti, na které se nezapomíná.

Jsem členkou Republikové rady SONu, jsem členkou pracovní skupiny SURAO (hlubinná úložiště radioaktivního odpadu), členkou Alternativy Zdola v rámci SPASU.  Takže pro vás mám stále aktuální informace. Připomínám, že jsou to funkce neplacené, které vykonávám pouze pro potřebu občanů. A můžete se na mne obracet s vašimi problémy i nadále.

 Moje poslední dva články byly velmi kritické a „potrefené husy“ se již ozvaly. Stojím si za svým názorem a na vás je, jak vše posoudíte. Ani jedno slovo není nepravdivé a v dalším dění se naplní. Nikoho jsem nechtěla urazit, jen jsem konstatovala skutečnost. Jestliže jsem k někomu kritická, neznamená to, že si ho nevážím.

Ještě jednou chci poděkovat redakci Znojemského týdne za dlouholetou spolupráci, zvláště panu Stanislavu Nováčkovi a Františkovi Střechovi, a vzpomenout na pana Zbyška Dřevojana, který odolal konkurenci regionálního tisku ve Znojmě a své noviny udržel a věřím, že se udrží i nadále. Je to korektní a pravdivý regionální tisk, který svým čtenářům nelže a svoji kvalitou se může srovnávat s jakýmikoliv celostátními novinami.

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena