Kontakty

Gymnázium Dr. Karla Polesného

Znojmo

 

e-mail:

bayerovi@gmail.com

Bayerová KSČMMůj regionČlánky v tisku

Články v tisku

Začal Advent

(30.11.2014)

Vážení čtenáři, včera začala nejkrásnější doba v roce, čas předvánoční, čas Adventu. Zažehli jsme první svíci na adventním věnci a rozzářily se vánoční stromy nejen v centru města, ale i v příměstských čtvrtích.

Doba, kdy bychom měli přerušit ustavičný shon a zapomenout na běžné starosti, zkusit zhodnotit uplynulý rok a přiznat si i  případné chyby. A hlavně být na sebe navzájem hodní.

Město Znojmo má naplánováno mnoho akcí, které podpoří sváteční atmosféru. Jsou to akce jak kulturní, tak zábavné, ale i poučné. Vše je směrováno především k dětem, ale ani dospělí o nic nepřijdou. Vystoupit přijedou do Znojma známé osobnosti - Václav Neckář, Lenka Filipová, Pavel Vítek, Lubomír Brabec, Jitka Hosprová. A nejhezčí na jejich vystoupeních je, že někteří z umělců budou zpívat s dětmi z místních pěveckých sborů, jako je např. Libohlásek a sbor ze střední školy na Přímětické.

Když jsem si přečetla, jaké akce město Znojmo pro tento sváteční čas chystá, byla jsem moc potěšena. Myslím si, že od těch nejmenších  až po ty nejstarší občany Znojma je přichystána spousta zábavy a radosti. Věřím, že tyto akce stmelí „Znojmáky“ a tím bude  splněno i poslání adventní doby, aby se lidé měli rádi.

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena